Portal ASG Bielsko!

25.06.2017 Eaton

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

25.06.2017 Eaton

Postprzez Hammer » Nie Cze 25, 2017 3:20 pm

PANOWIE!!! Dziękujemy pięknie za tak liczne przybycie, frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania :D mamy nadzieję, że nie było całkiem źle, że się dobrze bawiliście. Wiemy, że parę rzeczy nie było dogranych, ale staraliśmy się jak mogliśmy żeby ta pierwsza strzelanka organizowana przez nas była jak najlepsza :) Przepraszamy za wszelkiego rodzaju zgrzyty i zapraszamy od razu na kolejną strzelankę, którą mamy nadzieję uda się zorganizować jeszcze lepiej i jeszcze sprawiedliwiej :) JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI!
Awatar użytkownika
Hammer

Miejscowość: Bielsko Biała/Lipnik City

Re: 25.06.2017 Eaton

Postprzez mareq » Nie Cze 25, 2017 3:34 pm

Przeczytałem wszystkie wpisy i nie znalazłem informacji o tych 10zł. Skąd wogóle wyszła taka kwota. 5 zł w zupełności wystarczy. Nie żebym się czepiał o kilka złotych ale lubię gdy wszystko jest jasne. Konta na FB nie mam, bo nie jest mi do niczego potrzebny.
Awatar użytkownika
mareq

Lata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez Alcatraz » Nie Cze 25, 2017 6:48 pm

Gratuluję poczucia humoru i że jest to żart (przynajmniej mam taką nadzieję), ale jeżeli piszesz na serio to masz naprawdę niezłe jazdy. Może sam się ruszysz i zorganizujesz coś lepszego. Chłopaki zrobili kawał dobrej roboty i chwała im za to że się im chciało. Po drugie to oni określają ile się płaci a jak Ci to nie pasuje to nie przyjeżdżaj.
Awatar użytkownika
Alcatraz

Postprzez mareq » Nie Cze 25, 2017 8:11 pm

Wyluzuj. Głównie chodziło mi o to, że na forum nie było wzmianki. Jakbym nie miał kasy przy sobie to musiałbym wracać?
Nie chodzi mi o to, że żałuję kasy. Dałem bez wahania. Wystarczy informacja, że np. potrzeba się dorzucić do wynajmu replik dla świeżaków lub coś w tym stylu.
Sama impreza była w miarę spoko i dobrze się bawiłem a chyba to jest najważniejsze. Moje uwaga miała tylko na celu zwrócenie uwagi alby na przyszłość umieścić wszystkie niezbędne informacje. Jak na pierwszą imprezę to trzeba pogratulować organizatorowi i tego się trzymajmy.
Awatar użytkownika
mareq

Postprzez Hammer » Nie Cze 25, 2017 9:48 pm

Faktycznie kilka kwestii nam umknęło, tak samo jak sama impreza rozrosła się pięciokrotnie, planowaliśmy zrobić wprowadzenie dla świeżych w małym gronie, 20 osób maksymalnie. Nikt nie przypuszczał, że nabierze takiego rozmachu i było sporo improwizacji, oraz wiele czasu i kasy w to włożyliśmy, żeby jak najwięcej ludzi było zadowolonych. Wiemy, że nigdy nie uda się wszystkich zadowolić w stu procentach, ale następna impreza będzie bardziej dopracowana :) Dzięki za wszelkie uwagi i sugestie.
Awatar użytkownika
Hammer

Postprzez Mistiq » Pon Cze 26, 2017 9:06 am

Impreza bardzo fajna... ale next time zróbcie coś z pogodą :D dodajcie jakieś mody typu przelotny deszcz albo mgłę i ustawcie temperaturę na "optymalną" :D
koniec końców kiedy następna impreza? :D
Mistiq

Postprzez terminato » Pon Cze 26, 2017 10:45 am

Impreza super :yes:, chętnie zobaczę fotorelację. Co było w dodatkowym ładunku, który miał się pojawić po dwóch godzinach?
terminato

Lata członkostwa

Postprzez Hammer » Pon Cze 26, 2017 9:12 pm

W dodatkowym ładunku miała być przekąska do browca, jednak brakło nam rąk - priorytetem był zakup wody i dodatkowej porcji Coli, nie zdążyliśmy jej umieścić niestety...
Awatar użytkownika
Hammer

Postprzez Hammer » Pią Cze 30, 2017 11:18 am

Zdjęcia ze strzelanki, w weekend będą kolejne, będą dodawane do tego albumu.

https://drive.google.com/open?id=0B91ej ... XExOGE0ekE
Awatar użytkownika
Hammer

Postprzez zbytek » Pią Cze 30, 2017 6:37 pm

jak było , każdy co był to wie... jak było gorąco
strzelanie jak zawsze na eatonie - next time proponuję inną, bardziej zróżnicowaną lokalizację
chciałbym podziękować :
-tym ludziom, którzy w taki skwar latali po lesie - dzięki !
-za wspólne operowanie - SH , z którymi więcej spędziłem czasu niż z moimi
jednak, warto podziękować szczególnie - wam za organizację, że się wam chciało oraz Przemowi za uratowanie życia dwóm ludziom z drużyny przeciwnej zmęczonym życiem :D - mały kawałek słodyczy a głowa od razu mniej boli !

czekamy na następny raz !
Awatar użytkownika
zbytek

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 2166567

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości