Portal ASG Bielsko!

Beskidzka Drużyna Rozpoznawcza- historia

Forum publiczne Bielskiej Drużyny Rozpoznawczej.

Moderatorzy: JaCKoP, Dudus

Beskidzka Drużyna Rozpoznawcza- historia

Postprzez Dudus » Śro Mar 01, 2017 9:58 pm

Beskidzka Drużyna Rozpoznawcza

Krótka historia:
Powstanie drużyny datuje się na okolice roku 2014. Wtedy to grupka młodych ludzi postanowiła założyć ekipę, która będzie dla nich ułatwieniem w uczęszczaniu na milsimy, NightOps’y i inne imprezy. Początkowo działała ona pod nazwą Red Mountain Squad, a następnie jako Bielski Oddział Rozpoznawczy. Aktualnie jesteśmy Beskidzką Drużyną Rozpoznawczą. Skład drużyny wielokrotnie się zmieniał i ostatecznie ostała się grupa czterech osób. Osoby te po roku przerwy w działaniu postanowiły wrócić do gry i z dużym naciskiem na jakość szkolenia ruszyć do przodu wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. Postanowiliśmy, że charakterystycznymi cechami ekipy będą skrytość i działania rozpoznawcze na różnych imprezach Airsoftowych. Podczas treningu kładziemy nacisk na te aspekty, nie zaniedbując przy tym innych dziedzin.

Wierzymy, że przydatne w naszej działalności umiejętności są wynikiem ciężkiej pracy, doświadczenia, otwartości na nowe przeżycia, współpracy z podobnymi jednostkami oraz, co jest prawdopodobnie najważniejsze, determinacji i samozaparcia w doskonaleniu się. Nie zapominajmy również, że jeżeli wracamy ze spotkania nie wykonawszy zadań, lub też całkowicie pobici, należy usiąść, przeanalizować całą “misję” i wyciągnąć z niej wnioski.


Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi ekipami w naszym środowisku oraz w niedużym od niego oddaleniu, na odbywanie treningów, jako “sparing partner” a nawet jako cichy zwiad na waszych integracyjnych spotkaniach.
By Jackop, Duduś, Filemon
Awatar użytkownika
Dudus
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 131
Rejestracja: Nie Lip 29, 2012 9:42 am
Miejscowość: Bielsko-Biała

Wróć do BDR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron